» novinky
  » o seriálu
  » epizody
  » titulky
  » herci
  » galerie
  » hudba
  » různé
  » linky
  » návštěvní kniha
  » diskuzní forum'Veronica Mars' má v záloze vraha

[Upozornění: v tomto článku se probírá závěr první série seriálu UPN "Veronica Mars." Pokud ještě sledujete první sérii a nechcete znát spoilery, nečtěte dál. A pokud jste tento seriál ještě nezačali ani sledovat, měli byste se stydět! ;)]

Po celé sérii plné nedočkavosti a špatných domněnek, byla "Veronica Mars" zakončena 22. epizodou 10.června. Ani ne měsíc po tom UPN potvrdila, že bude druhá série tohoto zbožňovaného a o ratingy bojujícího dramatu. Diváci věrně sledovali Veronicu Mars (Kristen Bell, seznam se s bezradnými voliči cen Emmy, bezradní voliči cen Emmy, tady je Kristen Bell), která vypátrala, že vraždu její kamarádky Lilly Kane (Amanda Seyfried) spáchal Hollywoodský herec Aaron Echolls (Harry Hamlin).

Ačkoliv má seriál po celém internetu velmi vášnivé fanoušky, tvůrce seriálu "Veronica Mars" Rob Thomas teď přiznává, že tito "ctitelé" se pro ně stali hrozbou, jak nadcházelo finále. Všude bylo tolik klepů a domněnek a Thomas teď potvrzuje, že byl donucen k tomu, aby vymyslel nové alternativní zakončení série, jen pro případ, že by fanoušci neuznali Echollsovu vinu a motivaci

"Kdyby mě donutili ještě jednou to trochu zamotat, kdybych tam musel vecpat ještě jedno překroucení děje - a myslím, že to by už bylo moc - bylo by to asi to, že to skutečně udělal Duncan, že nebyl mimo a v bezvědomí a že si byl moc dobře vědom toho, co udělal a že pak oblafl rodiče.," teď tvrdí Thomas. "Tak to bylo a já chtěl říct , 'OK, tady je nový scénář,' což by podle mě rozhodně vyšachovalo Dunna ze hry."
To rozhodně.

"Fakt?" říká Dunn, a zběsile hledá na večírku Thomase. "To mi nikdy neřekl. Dík, Robe. To mi aspoň dokazuje, jak nepostradatelný jsem pro tenhle seriál. Každý si může přijít a odejít. Nikdy není z obliga, kromě Kristen."

Dunn si zažil docela pernou sezónu, když hrál roli Duncana Kanea. Jako postava musel zvládnout smrt své sestry, možnost, že spal se svou nevlastní sestrou a vypořádat se se zdravotními problémy, které mu způsobují občasné výbuchy násilnických sklonů. Několik epizod naznačovalo, že Duncan mohl nešťastnou náhodou zabít Lilly a samotná jeho postava byla součástí mnoha dvojsmyslných vodítek. Výsledkem toho bylo, že Dunn měl často nějaké informace zevnitř navíc.
"Dost věcí tam nebylo jen tak běžně známo," říká Dunn. "Byla to sranda vědět nějaké věci, které nikdo jiný z herců nevěděl. Chvíli jsem dokonce i Kristen nechal žít v domění, že jenom mě se Rob svěřil s tím, kdo je skutečně vrahem a Kirsten byla pěkně nasraná."
Dodává, "Zřejmě, jak tady Rob dnes večer potvrdil, tak asi stejně nikomu neřekl úplně všechno."
Source: www.tv.zap2it.com (by Daniel Fienberg) - 25.července 2005
Překlad: Sarah